HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Gökkuşağı Evleri İnşaat 1998 yılında, Enver Ün ve kardeşi Erdoğan Ün tarafından, konut inşaatları ve taahhüt işleri yapmak amacı ile kurulmuştur. Gerçekleştirdiği projelerle, kısa sürede Bursa’da sektörünün güven veren inşaat firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimiz doğruluk, dürüstlük, kalite, konfor, estetik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri üzerinde daima yükselmiş ve yükselmeye devam edecektir. 

  Gökkuşağı Evleri İnşaat kuruluşundan itibaren birçok prestijli projeye imza atmış ve kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmıştır. 

  Gelişen teknolojinin sektöre adaptasyonunu asla ertelemeyen kurumumuz, bilimsel bakış açısıyla, kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları yaratmayı ilke edinmiştir. 

  İnşaat Sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, son derece uzmanlaştığı bu alanın dışında, 2016 yılında ise Kentsel Dönüşüm alanlarında da çalışmalarına başlamış olup halen devam etmektedir.

  Gökkuşağı Evleri İnşaat olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
Yönetim Kurulu Üyelerimizin Tahsilleri 
Fatih Ün 1991 Ankara doğumlu olup Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi Yüksek Lisans Mezunu olup; Yüksek İnşaat Mühendisidir.
Rahmi Ün 1998 Bursa doğumlu olup Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi Mezunudur.
                             BU AİLE GÜVEN İNŞAA EDİYOR …